KIR DÜĞÜNÜ

İzmir Aliağa’da yer alan ve Foça yolu üzerinde olan işletmemiz geçen yıl itibariyle hizmete açılmıştır. Kır düğünü en güzel gününüzde, işinde uzmanlaşmış ekibimizle çam ağaçları altında hayallerinizdeki düğünü gerçekleştireceğiz.

İşletme olarak düğün gününün ne kadar değerli ve özel olduğunun farkındayız ve bu geceyi siz ve misafirleriniz için unutulmaz bir anı olarak kalmasını, üzerinden yıllar geçsede unutulmaması gerektiğine inanıyoruz. Nişan & Kına gecesi 500 kişilik açık ve kapalı alanımızda evliliğe atacağınız ilk adım olan kına gecesi ve nişan etkinliklerini birlikte tasarlayacağız.

Foça’da kır düğünü mekanı olarak İzmir’e yeni bir soluk getiren Yaprak Köy; kolay ulaşımı, doğası ve profesyonel hizmetiyle size unutamayacağınız bir gün yaşatmayı hedefliyor. Foça düğün salonları olarak uygun fiyatlarımızı ve kır düğünü seçeneklerimiz hakkında bilgi alın. Doğa ve bahçe içerisinde yer alan gerçek kır konsepti ile kır düğünü mekanımız her zaman sizlere aradığı huzuru verecektir.

İzmir kır düğünü yerleri konusunda diğer şehirlerden daha avantajlıdır. Özellikle Foça gibi muhteşem doğa ve havaya sahip bir lokasyon özel anlarınızı taçlandıracaktır.

Kır düğünü yerimiz; 500-750 kişilik kapasiteye sahip yemekli ve yemeksiz tercih yapabileceğiniz kır düğünü olarak açık ve düğün salonu olarak kapalı alanımız mevcuttur. Ziyaretçimize oranla yeterli kapasiteye sahip otoparkımız bulunmaktadır.

  • - Kapasite 500-750 Kişi
  • - Yemekli / Yemeksiz Tercih İmkanı
  • - Açık ve Kapalı Davet Alanı
  • - Otopark
  • - Pasta / Meşrubat
  • - Fotoğraf / Video Çekimi
  • -Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Kır manzaralı

Kır düğünü haricinde; davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal bayi toplantı ve iş yemekleri, kına, nişan, sünnet düğünü, piknik ve parti ihtiyaçlarınız için Foça Kır Düğünü mekanını tercih edebilirsiniz. Size ve ziyaretçilerinize hizmet vermekten büyük memnuniyet duyarız.

Aliağa ve Foça Kır Düğünü Fiyatları
Profesyonel hizmeti ile Yaprak Köy Kır Düğünü Foça’da bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunar. Foça Kır düğünü fiyatlarını öğrenmek ve mekanımızı görmek için iletişime geçin.

İLETİŞİM
Yaprak Köy Tanıtım